Cardano’da (ADA) 4 Ayın En Yüksek Alım Seviyeleri!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Cardano’da (ADA) 4 Ayın En Yüksek Alım Seviyeleri!

1

Cardano (ADA), Ethereum’un (ETH) kurucu ortaklarından Charles Hoskinson tarafından geliştirildi ve şu sıralar oldukça hareketli günler görüyor. Kısa bir durgunluğun ardından ve genel pazara ayak uydurarak, Cardano şimdi resmen bir balina ağına dönüştü.

0,40 dolara düşen ADA oranı, görünüşe göre balinalara bir fırsat verdi. Balinalar artık ağ üzerinden yaptıkları işlemlerle son 4 ayın en yüksek işlem seviyesine ulaştı. Balinaların, beklenen hard fork nedeniyle aşağıdan alım yaptığı görülüyor.

Santiment tarafından sağlanan veriler, 1 hafta önceki satın almaların bir önceki haftaya göre yaklaşık 3 kat arttığını gösteriyor. 0,40 dolara düşen ADA, balinalara hem destek hem de uzun vadeli bir fırsat sunmuş olabilir. Toplam değeri 100.000 doların üzerinde olan işlem sayısı bir anda günlük 1.085’in üzerine çıktı ve bu da önemli bir sıçrama olarak nitelendirilebilir.

Cardano’da Hard Fork Etkinliği

Santiment uzmanları ise beklenmedik yükselişlerin genel olarak fiyat hareketleriyle uyumlu ve eş zamanlı olduğunu vurguladı.

Cardano fiyatı ise son 24 saatte %3,9 düşüşle 0,56$’a geriledi. ADA 14 günde %27, 30 günde %38 ve 1 yılda %72 kaybetti. Bu kayıptan önceki rekor, Cardano ağında Alonzo hard fork beklentisiyle geldi. Cardano personeli şimdi Vassil hard fork için bir tarih verdi ve bu tarih için beklentiler devam ediyor.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Cardano (ADA) İçin Boğa Yolda Mı?
İlginizi Çekebilir  Binance LUNA'yı Delist Etti! LUNA Fiyatı Sıfırlara İndi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir