Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
  1. Anasayfa
  2. Rehber
Trendlerdeki Yazı

Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?

0

Sweatcoin Nedir?

Herkesin duyup akıllarında soru işareti bırakan SweatCoin nedir? Sweatcoin, sadece vücudunuzu hareket ettirmeniz karşılığında harika ödüllere sahip olabileceğiniz bir yöntem olarak biliniyor. Yani Sweatcoin olarak adlandırılan dijital para birimini sadece hareket ederek kazanabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz Sweatcoin uygulaması, yürüyüş veya koşu yaptığınızda adımlarınızı takip ediyor. Söz konusu uygulama, adımlarınızı takip ettikten sonra Sweatcoin ile ödeme gerçekleştiriyor. Attığınız her 1,000 adım karşılığında 1 Sweatcoin kazanıyorsunuz.

Piyasada teklifler her gün değişiyor. Sweatcoin ile anlaşma yapan firmaların teknolojik ürünlerinden ve sağlık uygulamalarından yararlanabiliyorsunuz. Vakıflar tarafından başlatılan kitlesel fonlama kampanyalarına bütün Sweatcoin varlıklarınızı bağışlama imkânınız da var.

Sweatcoin Ne İşe Yarar?

Yeterli seviyede Sweatcoin biriktirmeniz durumunda hediye sertifikaları, havayolu milleri, e-Kitaplar, Amazon kredileri, spor saatleri ve müzik indirmeleri için bu varlıklarınızdan faydalanabilirsiniz. İndirimli ürün ve hizmet satın alabilirsiniz. Bunun Sweatcoin tarafından yapılan anlaşmalara göre değişiklik gösterebildiğini söyleyebiliriz.Bu işlemlerin tamamını Sweatcoin uygulaması vasıtasıyla görüntülemeniz mümkün oluyor. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat abonelik seviyenizi artırmak istiyorsanız Sweatcoin varlıklarınızı kullanmanız gerekiyor.

Sweatcoin, insanları yürümeye veya koşmaya teşvik ediyor. Konuya dair yapılan bir araştırmaya göre, Sweatcoin kullanıcıları, sportif faaliyetlerin içerisinde daha fazla bulunmaya başladı. Yani uygulama sayesinde insanların spor konusundaki motivasyonlarının arttığı fark ediliyor.

Öte yandan, Sweatcoin uygulaması aracılığıyla bağış da yapabiliyorsunuz. Mesela nesli tükenmekte olan hayvanlara yönelik koruma sağlamak, evsizlere yardımcı olmak, Afrika’da bulunan yardıma muhtaç çocuklara destek olmak veya kanser hastalarının ev temizliği ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak gibi bağış seçenekleri karşınıza çıkabiliyor.

Sweatcoin Neden Para Veriyor?

Sweatcoin varlıklarınız ile bağışta bulunabilir veya sponsorlu markalardan alışveriş yapabilirsiniz. Sweatcoin uygulaması, sponsorlu markalardan gelir sağlıyor. Sweatcoin uygulamasının adımlarınız karşılığında neden para verdiğini mi soruyorsunuz? İşte nedeni tam olarak bu. Söz konusu uygulamanın, farklı yerlerden gelir sağlayabildiğini unutmayın. Sponsorlu markaların ürünleri her gün minimum bir defa güncelleniyor. Bir gün markette yer alan ürünleri beğenmemeniz durumunda ertesi gün farklı ürünlere rastlayabilirsiniz.

Reklamlar da Sweatcoin uygulamasının gelir kaynaklarından biridir. Yani bu reklamların da bir amacının olduğunu söyleyebiliriz. Günlük bonuslar bölümünden kendi isteğiniz dâhilinde reklam seyredebilirsiniz. Bu şekilde sizler bonus elde ederken, Sweatcoin uygulaması da gelir elde etmiş olur.

Sweatcoin Nasıl İndirilir?

Yürüyerek kazandıran Sweatcoin uygulamasına hem Android hem de iOS üzerinden erişim sağlamanız mümkün. Diğer uygulamaları nasıl indiriyorsanız Sweatcoin uygulamasını da öyle indirebilirsiniz. Sweatcoin uygulamasını indirmek çok kolay. Burada en kritik noktanın konum bilginize izin vermek olduğunu unutmayın. Sweatcoin uygulaması, adımlarınızı takip edebilmek için konum bilginize gereksinim duyuyor.

Öte yandan, Sweatcoin uygulamasını indirirken sizden adınızı ve soyadınızı girmeniz istenecektir. Ad-soyad bilgilerinizi herhangi bir hata olmadan iletmeniz gerekiyor. Bilgilerinizi hatalı bir şekilde girmeniz durumunda size ödeme gerçekleştirilemez. İzin ayarlarını yaptıysanız telefon numaranızı girin. Daha sonra da telefonunuza gelen onay kodunu yazın.

Söz konusu adımları tamamlamanız halinde Sweatcoin uygulamasına üye olmuş olacaksınız. Sweatcoin deneyiminizi daha iyi bir hale getirmek için çeşitli talimatlarla karşılaşacaksınız. Bu talimatlara uymanız durumunda adımlarınızın Sweatcoin tarafından daha doğru bir şekilde takip edildiğini göreceksiniz.

Sweatcoin Güvenilir mi?

Sweatcoin uygulaması için konum bilgilerine izin verilmesi bazı endişelere neden oluyor. Aslında bu şekilde hilelerin önüne geçildiğini söyleyebiliriz. Mesela telefon salladığınızda adım sayınız artmış gibi görünse de uygulama tarafından analiz eden bu adımlar geçersiz sayılıyor. Yani konum bilgisi bu noktada işe yarıyor.

Fakat Sweatcoin varlıklarını toplamak hiç de kolay olmuyor. Sık sık spor yapıyor olsanız bile kazandığınız Sweatcoin miktarı çok az oluyor. Bu durumda teknolojik ürünleri çok uzun bir süre içerisinde alabiliyorsunuz. Öte yandan, kullanıcılar, her 1,000 adım karşılığında kazanılan 1 Sweatcoin’in 0,05’inin uygulama tarafından alınmasını pek mantıklı bulmuyor.

Sweatcoin uygulamasının ücretsiz versiyonunda bir gün içerisinde 5 Sweatcoin elde edebiliyorsunuz. Daha çok Sweatcoin elde etmek için paketinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bir de Sweatcoin uygulamasının telefonlar aracılığıyla veri madenciliği yaparak gelir sağladığına ve kullanıcılara da pay verdiğine dair bazı iddialar var. Bunlar Sweatcoin uygulamasının güvenilirliğine dair soru işaretlerine yol açıyor.

İlginizi Çekebilir  Ethereum 2.0 Güncellemesi İle Yüksek İşlem Ücretleri Azalacak mı?

Sweatcoin’de Nasıl Para Kazanılır?

Sweatcoin uygulamasında yürüyüş yapmareklam seyretme ve arkadaşlarınızı davet etme gibi 3 farklı yöntem ile para kazanabilirsiniz. Attığınız her 1,000 adım karşılığında 1 Sweatcoin sahibi olabilirsiniz. Günlük bonuslar bölümünden reklamları seyrederek Sweatcoin kazanabilmeniz de mümkün. Diğer yandan, arkadaşlarınızı Sweatcoin uygulamasına davet etmeniz ve söz konusu arkadaşlarınızın uygulamayı kullanmalarını sağlamanız durumunda 5 Sweatcoin elde edebilirsiniz.

Sweatcoin Neler Alınır?

Sweatcoin varlıklarınızı yalnızca uygulama içerisindeki hizmetler ve ürünler için kullanabiliyorsunuz. Sweatcoin ile anlaşma yapan firmaların teknolojik ürünlerinden ve sağlık uygulamalarından faydalanabiliyorsunuz. Sweatcoin varlıklarınızı hediye sertifikaları, havayolu milleri, e-Kitaplar, Amazon kredileri, spor saatleri ve müzik indirmeleri için kullanabiliyorsunuz. Swetcoin kazançlarınız ile sponsorlu markalardan alışveriş yapabiliyorsunuz.

1000 Adım Kaç Sweatcoin?

Sweatcoin uygulamasında attığınız her 1,000 adıma karşılık olarak 1 Sweatcoin kazandığınızı belirtmiştik. Fakat bunun 0,05’inin Sweatcoin uygulamasına, 0,95’inin ise size verildiğini unutmayın!

Sweatcoin Gerçekten Para Veriyor mu?

Sweatcoin uygulamasında kazandığınız varlıkları nakit para olarak çekebilmeniz mümkün. Mesela 100 kişinin üye olmasını sağlamanız ve 500 Sweatcoin biriktirmeniz durumunda 25 dolar çekebiliyorsunuz. 4,000 kişinin üye olmasını sağlamanız ve 20,000 Sweatcoin biriktirmeniz durumunda ise 1,000 dolar çekebiliyorsunuz. Paranızı çekmek için banka havalesi yöntemini kullanabilirsiniz. Banka hesap numaranız, IBAN numaranız ve ad-soyad bilgileriniz ile paranızı çekebilmeniz mümkün.

Sweatcoin 1000 Dolar Kalktı mı?

Sweatcoin uygulamasında 20,000 Sweatcoin karşılığında 1,000 dolar nakit ödülü kampanyasına birçok ülkede son verilmişti. Açık artırmalarda sunulan tekliflerin, söz konusu kampanyadan çok daha fazla kazanç getirdiği ifade edilmişti. Daha sonra yapılan açıklamada ise para çekme özelliğinin yeniden aktif edildiği ve kullanıcıların yalnızca 1,000 dolar değil, aynı zamanda 25 dolar, 40 dolar, 100 dolar ve 200 dolar da çekebilecekleri bildirildi.

Sweatcoin Hile

Sweatcoin uygulamasında kazanç sağlamak için yürümek veya koşmak gerekiyor. Bisiklete binerek veya yüzerek Sweatcoin kazanmıyorsunuz. Fakat telefonu sallayarak hile yapanların olduğu söyleniyor. Sweatcoin ekibi ise böyle bir hile yapmanın mümkün olmadığını dile getiriyor.nTelefonu sallayarak adım sayısının artırıldığına dair iddiaların mevcut olduğuna dikkat çeken ekip, telefon sallandığında ana ekranda bulunan adım sayısı sayacında artış görüldüğünü ancak uygulamanın bu tarz adımları analiz ettiğini ve geçersiz saydığını belirtiyor.

Ekip, Sweatcoin uygulaması tarafından adım sayar özelliği ile birlikte konum teknolojisinin kullanıldığına dikkat çekiyor. Yani konum bilgisi sayesinde adım atılan yerlerin, adım sayısının ve hızının takip edildiğini aktaran ekip, sonuç olarak herhangi bir şekilde hile yapılmasının mümkün olmadığını ifade ediyor.

Sweatcoin Ekşi Sözlük Yorumları

Sweatcoin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şu şekilde:

Şimdiye kadar 10,500 küsur coin biriktirdiğim, yeni gelen güncelleme ile birlikte 1000 dolar-500 dolar-250 dolar gibi Amazon çekleri, Adidas, Nike gibi ödülleri olan, yürüyüş yaparken coin kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Beni tekrar yürümeye teşvik eden muhteşem bir uygulama. Kazanacağım coin pek bir işe yaramaz gibi görünse de hayır kurumlarına bağış yaparak değerlendirilebilir. Bir ödül mekanizması bize daha çok teşvik veriyor. Bence muhteşem bir fikir.

Yüklediğinizde cihazınızın donanımsal özelliklerini kullanarak kripto para madenciliği ile gelir elde ederken size pay vermesi durumudur. Yani öyle siz yürüdüğünüz için kimse bedava para vermez.

Yürüyerek Sweatcoin kazandıran ve kazanılan Sweatcoin ile indirimli alışveriş sağlayan hatta toplam 20,000 Sweatcoin karşılığında iPhone XS gibi ödüller veren bir uygulama. Büyük ödüllere ulaşmak neredeyse imkânsız. Farklı yolları var fakat uğraşmak gerek. Bende offline olarak toplanan 147 Sweatcoin var ve indirimli de olsa alışveriş yapamıyorum.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Spot Trade Nedir ? Margin Trade Nedir? Arasındaki Farklar Nelerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir