Cardano (ADA) İçin Boğa Yolda Mı?
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Cardano (ADA) İçin Boğa Yolda Mı?

1

Cardano (ADA) popülaritesindeki son artış piyasada birçok kişi tarafından garip karşılanıyor. Ancak Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson için bu durum tamamen normal. Aslında Hoskinson, Cardano (ADA)’nın büyük yükselişini uzun süredir her fırsatta dile getiriyor.

Genel kripto piyasası için son derece kötü bir haftanın ardından, Cardano için işler iyi gidiyor olabilir. Aslında, tanınmış Twitter kullanıcısı Cardano Dan, Cardano’nun boğa piyasasının zirveye ulaşmasından bu yana en güçlü haftalık hacmini gördüğünü de belirtti.

Cardano (ADA) Vasil Hard Fork Etkinliği

Cardano (ADA) için boğanın geleceğine inananlar bunun en büyük sebebin Vasil’in hard fork olduğunu düşünüyor. Bunun hakkında yardımcı olacak açıklamalar yapan Hoskinson, söz konusu hard fork’tan sonra büyük bir yükseliş dalgasının olacağını açıklıyor.

ADA’nın Mart 2020’den bu yana en büyük fitili gördüğünü sözlerine ekleyerek, paylaştığı bir grafikle bunu dile getirdi. En son bu şekilde bir aşağı fitil görüldüğünden, fiyatın ciddi bir şekilde artmaya başladığı görüldü. Ancak bu durumun tüm pazar için benzer olduğu unutulmamalıdır.

Now that’s a wick! #Cardano $ADA pic.Twitter.Com/80ebn344zO

— Card₳no Dan ? ADA (@CardanoDan) May 16, 2022

Testnet’in bu aydan sonra bile hazır olabileceğini ifade eden Hoskinson, Vasil hard fork’un yolda olduğunu ve 29 Haziran’da yapılması planlanan programda olduğunu duyurdu.

Ünlü CEO, güncellemenin Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerinin performansını önemli ölçüde iyileştirmesini beklediğini de ifade etti. İlerleyen günlerde özellikle de etkinliğin olduğu gün merakla bekleniyor.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Bitcoin UST Paritesinde 5 Kat Yükseldi: 137.900$ Seviyelerini Gördü!
İlginizi Çekebilir  Bitcoin UST Paritesinde 5 Kat Yükseldi: 137.900$ Seviyelerini Gördü!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir