Shiba Inu Kullanıcısı Binance’ı Dava Etti
  1. Anasayfa
  2. Genel

Shiba Inu Kullanıcısı Binance’ı Dava Etti

0

Fanatik bir Shiba INU hodleri olan Brezilya uyruklu vatandaş elindeki Shiba‘ları çaldırdı. Ardından Binance’i dava etmeye karar verdi. Brezilya haber sitesi Livecoins‘in verdiği bilgiye göre, bir kullanıcı 6.7 milyarlık kayıp SHIB’sini almak için Binance’e dava açtı. Saldırıya uğradığını iddia eden kullanıcı hala bunun Binance’in hatası olduğunu düşünüyor.

Aralık 2021’de saldırıya uğrayan ve o sırada 22,7 milyar SHIB’ye sahip olan yatırımcının mevcut fiyattan 271.000 dolarlık fonu olabilirdi. O sırada Metamask’ta tutan yatırımcı saldırıya uğradı ve saldırıya uğradıktan sonra fonlarını takip etti.

Binance Davalık mı olacak?

Ethereum blok zinciri ağının çeşitli analizlerini yapan kullanıcı, Binance’e 6,7 milyar SHIB’nin gönderildiğini tespit etti. Binance ile iletişime geçip fonların bloke edilmesini talep eden kullanıcı istediğini elde etti. Binance hesabı bloke etti, sadece paranın iade edilmediği iddia edildi. Kullanıcı, 6,7 milyar SHIB’nin iadesi için borsaya dava açtı.

Mahkeme ve Yargıç Ricardo Hoffman, Binance’e “Binance 14” adlı cüzdanı askıya almasını emretti. Binance ise aynı fikirde değildi ve Binance’in bu hack’ten sorumlu olmadığını vurguladı. Dava şu anda yeniden inceleniyor ve analistler davanın çok kritik bir sonuca varılabileceğine inanıyor.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  DAO Nedir?
İlginizi Çekebilir  Seo Uzmanı Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir