Litecoin (LTC) Kurucusu, Twitter Profiline Bu Meme Tokeni Ekledi ve Teşekkür Etti!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Litecoin (LTC) Kurucusu, Twitter Profiline Bu Meme Tokeni Ekledi ve Teşekkür Etti!

1

Litecoin (LTC) kurucusu Charlie Lee’nin Twitter arkaplan görselinde artık dünyanın en büyük meme tokeni Dogecoin’in (DOGE) maskotu olan Shiba Inu köpek bulunuyor.

Lee, laf verdiği suretiyle DOGE ve DOGE madenciliği topluluğuna duyduğu saygıyı göstermek için bu şekilde bir hamle yaptı.

Litecoin Kurucusu Twitter Profiline Dogecoin Logosu Ekledi

Bu hafta başlarında Charlie Lee, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamasında Litecoin’in madencilik hash oranındaki yeni rekorunu gururla duyurmuştu. Lee ayrıca bu rekorun kısmen de olsa DOGE madencilik camiası sayesinde mümkün olduğundan bahsetmişti.

Bilindiği üzere DOGE ve LTC’nin madenciliği birlikte yapılıyor. Yeni rekorun LTC kurucusu tarafınca bahsedilmesinden sonra altcoinin fiyatında yukarı yönlü bir hareket de gözlenmişti.

LTC ve DOGE içinde meydana gelen birleşik madencilik işleminde madenciler iki zincir üstünde de doğrulama bitirdikleri için mükafaat kazanıyor.

Chalie Lee, Meme Token Topluluğunun Önerisini Kabul Etmişti

Altcoin kurucusunun LTC’deki madencilik hash oranının rekor kırdığını duyurduğu Tweet altında Dogecoin camiası üyesi bir kullanıcı, Lee’nin teşekkür olarak dünyanın en büyük meme tokenini içeren bir görseli Twitter arkaplan resmi olarak kullanmasını önerdi.

Lee bu öneriye sıcak yaklaştı ve birinin kendisi için buna müsait bir görsel oluşturması durumunda arkaplan resmini DOGE konulu bir görsel ile değiştirebileceğini söyledi.

Charlie Lee, verdiği lafı tuttu ve meşhur ismin Twitter arka planında artık Dogecoin’in en mühim sembolü olan Shiba Inu cinsel maskot köpeği bulunuyor. Görsel, beraber yürüyen insan figürlü Bitcoin ve Litecoin içinde Dogecoin’i betimliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili haberimizi beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyoruz.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Bitcoin Ağı, Madencilik Zorluğu Gittikçe Zorlaşıyor
İlginizi Çekebilir  Terra’nın Yüklü Bitcoin Alımına Yönelik Eleştirilere, Şirket CEO'su Yanıt Verdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir