Shiba Inu Artık Birçok Ülkede Kabul Edilecek!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri
Trendlerdeki Yazı

Shiba Inu Artık Birçok Ülkede Kabul Edilecek!

0

Shiba Inu kısa süre önce ödeme sağlayıcıları Lavu ve Verifone ile işbirliğini duyurdu. Dogecoin katili olarak bilinen popüler meme tokeni Shiba Inu (SHIB), dünya çapında kabul görmeye devam ediyor. Bu yeni ortaklık sayesinde SHIB, birçok ülkede binlerce restoran tarafından kabul edilebilir hale geldi. Bu entegrasyon sayesinde hem Lavu hem de Verifone müşterileri kripto para birimleri ile ödeme yapabilir hale gelecek.

Global bir restoran yazılımı ve ödeme sağlayıcısı olan Lavu ve popüler bir ödeme sağlayıcısı olan Verifone, Lavu’nun restoran yazılım paketini Verifone’un ödeme çözümleriyle entegre edeceklerini duyurdu.

Shiba Inu‘ya ek olarak, müşteriler için kripto para birimi ödeme seçenekleri arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE) ve birkaç stabilcoin bulunur.

 

Verifone Shiba Inu Entegresi

Müşteriler ayrıca ödemelerinden herhangi birini, kripto para cüzdanlarını, PayPal, Venmo, WeChat Pay, Klarna, Swish ve Vipps’i kullanabilir.

Lavu ve Verifone müşterileri, kripto para birimleri ile ödeme yaparken tercih ettikleri ödeme yöntemini seçebilirler.

Lavu 65’ten fazla ülkede ve Verifone 150’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Lavu ve Verifon, söz konusu konsorsiyumu açıklayarak, popüler dijital cüzdanlara olan tüketici güveninin son zamanlarda arttığını ve dijital para birimleri ile ödeme seçeneklerini genişletme talebi olduğunu vurguladı.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Tron (TRX) Fiyatı Piyasadaki Büyük Düşüşe Rağmen Artmaya Devam Ediyor!
İlginizi Çekebilir  Türkiye’de Bu Hafta En Çok Aranan 10 Altcoin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir