Kızılay Metaverse’e Adım Atıyor!
  1. Anasayfa
  2. Genel

Kızılay Metaverse’e Adım Atıyor!

0

Kızılay ile Meta içinde meydana getirilen Kızılay’ın ilk yardım ve afetlere hazırlık çalışmalarını daha fazla insana ulaştırmak amacıyla kızılay metaverse üzerinden ilerletmesi sonucu alındı. Ayrıca antak kalma çerçevesinde Kızılay’ın gerçekleştireceği çalışmalar Facebook, Instagram ve Whatsapp üzerinden ulusal derneklerin kullanımına da sunulara etkisi artırılacak ve tüm dünyaya duyuracak.

İsviçre’de gerçekleşen Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Tınık ile Meta yetkilileri arasındaki toplantıda Kızılay’ın mevcut projelerinin kapsamını artırma ve süreçlerinin bir bölümünün metaverse kolunu oluşturma mevzusunda yeni anlaşmalara imza atıldı.

Kızılay Genel Başkanı gerçekleşen antak kalma daha sonra yapmış olduğu açıklamada Kızılay’ın adımlarının globelleşmesinden heyecan duyduklarını ve ulusallaşma yolunda güzel bir adım olduğunu anlatım ederken, metaverse hakkında ise:

“Geleceğe dönük iş birliklerimiz içinde öne çıkan konulardan bir tanesi Metaverse oldu. İlk yardım ve afetlere hazırlık şeklinde mevzularda farkındalığı arttırmak ve bireyleri daha hazırlıklı hale getirmek için Metaverse’nin sunduğu imkanlardan faydalanacak çözümler üretmek için çalışmaya başlıyoruz”

ifadelerinde bulundu

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  DEVA Partisi Metaverse Üzerinden İlk Siyasi Mitingi Düzenleyecek!
İlginizi Çekebilir  Grayscale CEO’undan Bitcoin Spot ETF Açıklaması: "Kısa Bir Süre Sonra...”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir