Ethereum Fiyatı 2.000 Dolara Doğru Giderken, Analistler Bunun Bir ‘Rahatlama Rallisi’ Olduğunu Düşünmekte
  1. Anasayfa
  2. Analizler

Ethereum Fiyatı 2.000 Dolara Doğru Giderken, Analistler Bunun Bir ‘Rahatlama Rallisi’ Olduğunu Düşünmekte

0

Ethereum fiyatı büyük bir destek seviyesinden sıçradı ve 2.000 dolar kısa vadeli bir hedef olsa da çoğu analist bunun sadece bir “rahatlama rallisi” olduğunu söylüyor.

30 Mayıs’ta kripto para piyasası, Bitcoin’in ( BTC ) 30.900 doların üzerine çıktığını ve Ether’in ( ETH ) %5.84 artarak 1.930 dolara yükseldiğini kabul eden oldukca gereken bir sıçrama yaşadı, sadece analistler bir geri dönüş beklemek için oldukca erken olabileceği konusunda uyarıyorlar.

İşte birkaç analistin, Ether’in ilerlemesine ait görünüm ve göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan ana yardımcı ve mukavemet seviyeleri ile alakalı söylediklerine bir göz atın.

Ethereum Fiyatı ve “Rahatlama Rallisi”

Ether’deki 30 Mayıs sıçraması, aşağıdaki grafiği yayınlayan piyasa analisti ve takma adlı Twitter kullanıcısı Rekt Capital için “sürpriz olmadı” ve “Bu daha çok ETH’nin buradan ne kadar hareket edeceği ile alakalı.”

“Teknik olarak, #Ethereum onu ​​yeni bir dirence dönüştürmek için ~2269 dolara kadar yükselebilir. Genel fikir, bu ralli ne olursa olsun, 2021 ortasından daha zayıf olacağı yönünde.”

Ether için olası fiyat yörüngeleri hakkında fikir veren kripto tüccarı Ace of Alts, ETH’yi “şu anda 4. kez tekrar düşük aralığı tutuyor” gösteren aşağıdaki grafiği yayınladı .

“Bunu 3D’de tutmayı başarırsak, yaz boyunca 2.700 dolarlık bölgeye bir sıçrama görebilirim. Bu alan büyük olasılıkla düşüş eğiliminde başka bir LH [düşük yüksek] görevi görecektir. Ancak, R/R [risk/ödül] bu seviye civarında çok iyi.”

Ether fiyatındaki sıçrama tüccarlar için hoş bir manzara olsa da, Crypto Tony bir uyarıda bulundu ve aşağıdaki grafiği yayınladı ve “asla büyük resmi gözden kaçırma” uyarısını yaptı.

“Evet, şu anda her şey güzel görünüyor ama benim için bu sadece bir yardım mitingi. Zaman çerçevesinde kırık bir piyasa yapımız yok ve aksi kanıtlanana kadar hala bir adım daha aşağı arıyorum.”

Sağlanan grafiğe göre, başka bir düşüş, Ether fiyatını 1.500 $ aralığına düşürme potansiyeline sahip.

İlginizi Çekebilir  Tron (TRX) Fiyatı Piyasadaki Büyük Düşüşe Rağmen Artmaya Devam Ediyor!

Genel kripto para piyasası değeri şu anda 1.271 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %45.9.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Tron (TRX) Fiyatı Piyasadaki Büyük Düşüşe Rağmen Artmaya Devam Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir