Do Kwon Terra Luna 2.0’ın Listelenmesi İçin Çabalıyor!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Do Kwon Terra Luna 2.0’ın Listelenmesi İçin Çabalıyor!

0

Terra CEO’su Do Kwon, Güney Kore borsalarında yeni Terra Network merkezi olmayan kripto para birimi olan Luna 2.0’ı listelemek için çalışıyor.

Heraldcorp’un 25 Mayıs’ta yerel basında bildirdiği gibi, CEO Do Kwon, Luna 2.0’ı Güney Kore borsalarında listelemek için girişimlerde bulunuyor.

LUNA ve UST’nin çöküşünden sonra bir hayatta kalma planı gösteren Do Kwon, Terra ağını yeni bir merkezi olmayan kripto para birimi oluşturmak için kullanmayı önerdi.

Do Kwon daha sonra “Terra Network Rebirth” başlıklı önerisini oylamaya sundu. Oylamaya katılanların %80’i öneriyi destekledi ve yeni Luna jetonu için gerekli oylar toplandı.

 

Heraldcorp haberine göre, topluluk oylamasının kabul edilmesinin ardından Luna 2.0’ı Güney Kore’nin ilk beş borsasında listelemek için harekete geçen CEO, borsa yetkilileriyle iletişime geçerek “Lütfen Luna 2.0’ı listeleyin” talebini iletti.

Ancak çöküşün ardından ülkede incelemeye alınan Luna’nın Upbit dışındaki diğer yerel borsalar tarafından hoş karşılanmadığı kaydedildi.

Terra Network çatalı 27 Mayıs’ta gerçekleşecek.

 

erra

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Terra LUNA Kurucusu, LUNA Canlandırma Operasyonunu Resmi Oylamaya Sundu
İlginizi Çekebilir  Vitalik Buterin Eskisi Gibi Milyarları Olmadığını Belirtti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir