Bitcoin Boğası Pompliano, Bitcoin İle İlgili 2 Tahminde Bulundu!
  1. Anasayfa
  2. Analizler

Bitcoin Boğası Pompliano, Bitcoin İle İlgili 2 Tahminde Bulundu!

0

The Best Business Show’un yeni bölümünde konuşan Bitcoin boğası Pompliano, Bitcoin‘in zincir üstü verilerinin şeffaflığının yatırımcıları çekeceğini söyledi.

Pomp, bazı zincir içi verilere atıfta bulunarak, temel göstergelerin yükseliş sinyali verdiğini ve yatırımcıların önümüzdeki dönemde satın alma yönünde hareket edebileceğini öngördü.

Zincir üstü veri sağlayıcı Glassnode‘un son raporunda, Pomp’un açıklamalarına paralel bir rapor sunuldu. Öyle ki, fiyatın dip yapıp yapmayacağı henüz bilinmezken, yükseliş için birçok dinamiğin oluştuğu vurgulandı.

 Pompliano, Wall Street yatırımcılarının sonunda zincir üstü ölçümlerin önemini anlayacaklarını ve Bitcoin ve kriptoya daha fazla ilgi göstereceklerini tahmin ettiğini söyledi.

Bitcoin Boğası Ekledi:

Ek olarak Pomp, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının yarısından fazlasının son 12 ayda hareket etmediğini gösteren verileri vurguladı. Bununla birlikte, birçok yatırımcının BTC’yi uzun vadede elinde tuttuğuna dair bazı işaretler verdi.

Ancak en sevdiğim ölçüm, Bitcoin’in %64,5’inin bir yılda hareket etmemiş olmasıdır. Bu piyasa likit değildir. Fiyatı artırmak için bir talep katalizörü gereklidir.

Bitcoin boğası Pomp, talep katalizörünün nereden geleceğinin kesin olmadığını ve Bitcoin’in “bir kez başladığında” hareket edeceğini de sözlerine ekledi.

Önümüzdeki dönemde BTC’de hızlı bir ralli öngören bitcoin boğası Pomp, üstü kapalı olarak kurumsal yatırımcıların bu dalgalanmada gerçekten bir katalizör olacağını belirtti.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Bitcoin (BTC)'de Son Durum: Düşüş Devam Edecek mi?
İlginizi Çekebilir  ApeCoin Toparlanıyor: APE Fiyatı İki Hafta İçerisinde %80 Düştükten Sonra Artmaya Başladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir