Ripple (XRP) CEO’su SEC Davasından Sonraki Planını Duyurdu
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Ripple (XRP) CEO’su SEC Davasından Sonraki Planını Duyurdu

0

Ripple (XRP Coin) CEO’su Brad Garlinghouse, İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’na katıldı. Garlinghouse, forum boyunca birçok ülkeden liderlerle tanışma fırsatı buldu. Başarılı CEO, etkinlik sırasında CNBC ile yaptığı röportajda SEC davası ve şirketin dava sonrası yol haritası hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Ripple (XRP) Davadan Sonra Halka Arz Edilebilir

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal savaş devam ediyor. Aralık 2020’de başlayan davada keşif süreci Mart ayında tamamlandı. Ancak ön soruşturmanın tamamlanmasına rağmen mahkeme, davaya yardımcı olarak dışarıdan müdahale eden YSK avukatları ve avukatlarının taleplerini karşılamak için henüz karar aşamasına gelmedi.

Garlinhouse, ilk olarak 2020 yılının başında gündeme gelen IPO sürecinin en erken davadan sonra başlayacağını açıkladı;

SEC ile Amerika Birleşik Devletleri’nde kesinlik ve netlik elde etmek istediğimizi düşünüyorum. Halka arzı araştırıyoruz, kesinlikle bunun bir olasılık olduğu ölçekte bir noktadayız. SEC ile olan bu davayı geçtiğimizde buna bakacağız.

Sonunda, davayı dışarıdan takip eden bir avukat, 67.000 XRP yatırımcısını temsil eden mahkemeye yeni belgeler getirmeyi teklif etti. Dava şu anda SEC avukatlarının bu harekete itiraz etme sürecinde.

Garlinghouse röportajı sırasında SEC tarafının davayı daha fazla uzatmak için çaba harcayacağını düşünmediğini söyledi.

Büyümemizin neredeyse tamamı Amerika Birleşik Devletleri dışında. ABD’de aradığımız netliği ve kesinliği elde edene kadar bunun muhtemelen devam edeceğini düşünüyorum. SEC davası çözülene kadar ABD’de büyüme şansımız yok. SEC tarafının davayı olduğundan daha fazla yavaşlatacağını düşünmüyorum.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Bitcoin ve Altcoinler Son Dakika
İlginizi Çekebilir  Coinbase 1.2 Milyar Dolarlık Hisse Satışı Yaptı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir