Manchester City, NFT Koleksiyonu İçin Kolları Sıvadı
  1. Anasayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Manchester City, NFT Koleksiyonu İçin Kolları Sıvadı

0

Manchester City, Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan Quidd ile ortaklaşa bir NFT koleksiyonu başlatıyor. Kripto para piyasası gelişmeye ve büyümeye devam ediyorken bu alandaki ortaklıklar da arttı. Manchester City‘den bu kez bir işbirliği haberi geldi. 

Manchester City, Quidd ile Nft Koleksiyonu Çıkaracak

Animoca Brands tarafından paylaşılan bir Twitter paylaşımına göre Quidd, bugün Manchester City’nin 3 Boyutlu NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

İşbirliği, 20 Mayıs’ta başlayan ve sezonun sonuna kadar uzanan dört düşüş içeriyor. Taraftarlar, yalnızca spor koleksiyonculuğunda bir ilk olan 3D oyuncu kartlarını değil, aynı zamanda kulübün yakın tarihindeki önemli anları vurgulayan setleri de keşfedecek ve kart arkaya doğru döndürülürken bulunan arşiv detayları da bulunacak.

Bu yıl İngiltere Premier Ligi şampiyonu olmaya hazırlanan City’nin, ligin önünde NFT koleksiyonunu piyasaya sürerek taraftarlarla etkileşimi artırmak istediği düşünülüyor.

Kripto para piyasasıyla oldukça ilgilenen Manchester City’nin bir de hayran tokenı var. Taraftar jetonları arasında en yüksek piyasa değerine sahip 2. kulüp olmasına rağmen, City Taraftar Token’ın fiyatı yazıldığı sırada yaklaşık 7.66$’dır.

Metaverse’de kendi stadyumu Ethiad Stadyumu’nu inşa etmeye başladıklarını söyleyen kulüp, proje kapsamında Sony ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bu taahhüt ile Sony’nin Hawk-Eye ve birçok teknolojiyi sağlayacağı açıklandı.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  BitMEX’in 3 Kurucu Ortağına 30 Milyon Dolarlık Ceza
İlginizi Çekebilir  Kripto Para Şirketi, Yatırımcılarını 62 Milyon Dolar Dolandırmakla Suçlandı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir