LUNA’yı Koreli Borsalar Yeniden Listelenecek Mi?
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

LUNA’yı Koreli Borsalar Yeniden Listelenecek Mi?

0

Koreli Borsalar Luna tokeni listeleyecek söylentileri piyasada gezmeye başladı ve söylentiler oldukça arttı. Güney Kore’de dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve mali düzenin diğer ihlalleri nedeniyle polis tarafından hala soruşturma altında olan Terraform Labs CEO’su Do Kwon’un, LUNA 2.0 piyasaya sürüldüğünde tokenin Kore borsalarında yeniden listelenmesini talep ettiği söyleniyor.

Kwon’un Singapur’daki Terraform Laboratuarlarından bir çalışanı, Kwon’un talebini Kore’nin ilk beş borsasına telgrafla göndermek için görevlendirdiği söyleniyor.

Terraform Labs CEO’su Kwon, 18 Mayıs’ta Twitter’da yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mevcut Terra blok zinciri ağına “Terra Classic” ve mevcut LUNA “Luna Classic” adını verelim ve yeni bir Terra blok zinciri oluşturalım.”

25 Mayıs itibariyle, oyların %80,99’undan fazlası tamamlanmıştı ve onaylayıcıların %67,27’si Kwon’un önerisine yeşil ışık yaktı. Oylama büyük ölçüde tamamlandıktan sonra Terra 2.0’ın hayata geçme olasılığının yüksek olduğu belirtiliyor.

Koreli Borsalar Yeni LUNA Tokenine Sıcak Bakmıyor

Ancak polis tarafından araştırılan Do Kwon’un nerede olduğu şu anda bilinmiyor. Mali suç araştırmacıları Kwon’u hedef aldı ve sonuç olarak yerel Kore borsaları bu nedenle Terra’dan uzak duruyor gibi görünüyor.

Temasa geçilen yerel değişim platformlarının, Terraform Labs’ın talebine mesafeli yanıt verdiği söyleniyor. Borsalar, yeni LUNA jetonunun listeleme için resmi listeleme sürecinden geçmesini istedi.

Binance CEO’su CZ de dahil olmak üzere birçok ünlü kripto para birimi kişiliği, Terra 2.0 planının işe yarayacağına dair şüphelerini dile getirdi. CZ, LUNA’yı kurtarmanın şeffaflık ve jeton yakma yoluyla mümkün olduğunu söyledi.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Vitalik Buterin: Terra LUNA, Balinaları Değil Küçük Yatırımcıları Korumalı!
İlginizi Çekebilir  Türkiye’de Bu Hafta En Çok Aranan 10 Altcoin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir