TRON (TRX) En Büyük Üçüncü DeFi Ekosistemi Oldu!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

TRON (TRX) En Büyük Üçüncü DeFi Ekosistemi Oldu!

0

TRON (TRX), Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolleri arasında Toplam Değer Kilitli (TVL) arkasından üçüncü en büyük blok zinciri olarak ortaya çıktı.

Analitik platformu DeFi Llama’dan alınan verilere göre, TRON’daki sekiz projenin kilit değeri 4,29 milyar doların üzerinde. Hisseli yönetim varlıkları dahil, TRON ekosisteminde kilitli toplam değer 4,3 milyar doların biraz üzerinde.

Şu anda Binance Chain’in (BSC) arkasında olan TRON, Avalanche, Solana ve Polygon gibi diğer projelerden daha iyi performans göstererek sırasıyla dördüncü, beşinci ve altıncı sırada yer aldı.

JustLend (JST) platformu, toplam değeri 1,81 milyar dolar olan %42,06’lık bir hakimiyete sahiptir. SUNSwap ve SUN.Io şu anda TRON ekosistemindeki toplam kilitli değerin 979,8 milyon dolarını ve 246,97 milyon dolarını oluşturuyor.

 

 

terra luna airdrop geliyor

LUNA Ekosistemi DeFi Dünyasından Silindi

TerraUSD’nin (UST) 1 dolara düşmesinden bu yana iki hafta içinde, Terra ekosisteminden milyarlarca dolar çekildi ve yatırımcılar için önemli kayıplara neden oldu.

Ethereum, 50,05 milyar dolar ile DeFi tahtını elinde tutuyor ve onu şu anda 7,19 milyar dolar değerinde olan BSC (BNB) takip ediyor. Daha önce TVL’de ikinci olan Terra, ekosistem çöküşünden sonra 33. sıraya düşmüştü.

Terra üzerine kurulu merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarında tutulan fonlar, bu yazı itibariyle, ayın başında 29 milyar dolardan, toplam kilitli varlıklarda 122 milyon dolara düştü.

DeFi projeleri, borç verme, ticaret ve borçlanma gibi finansal hizmetler için aracılar yerine akıllı sözleşmelere dayanır. Kilitlenen Toplam Değer (TVL), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüne yatırılan kripto varlıklarının toplam değerini ifade eder. Ayrıca, bir kripto likidite havuzuna yatırılan kripto para birimlerinin mevcut değerini temsil eder. Bu ölçüm, DeFi ve getiri piyasasının genel durumunu ölçmek için kullanılır.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Tron (TRX) Kurucusu, Yeni Bir Altcoin Satın Aldığını Açıkladı!
İlginizi Çekebilir  Altcoin Geliştiricileri JUNO Balinasının El Konan 36 Milyon Dolarını Yanlışlıkla Yaktı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir