Sahte Luna 2.0 Airdrop’una Dikkat! Dolandırıcılar Piyasada
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Sahte Luna 2.0 Airdrop’una Dikkat! Dolandırıcılar Piyasada

0

LUNA için LUNA 2.0 airdrop’undan önce, dolandırıcılar bilinen popüler adreslere sahte paralar göndererek dolandırıcılık yaratmaya çalıştılar.

Blockchain güvenlik şirketi olarak hizmet veren Peckshield tarafından yapılan bir gönderide, dolandırıcılar ürettikleri sahte parayı LUNA 2.0 olarak görüntülenmek üzere Terra, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Tron kurucusu Justin Sun ve bilinen şirketlerin cüzdan adreslerine gönderiyor. .

Luna 2.0 Airdrop Dolandırıcılığı

Bu adımla dolandırıcılar, projenin LUNA 2.0’ın gerçek adresi olduğu izlenimini vermek istiyor. Bu anlayışla, kullanıcıları gerçek LUNA’larını dolandırıcıların cüzdanlarına göndermeleri için kandırmayı amaçlıyorlar.

Milyarlarca basılı sahte parayı rastgele cüzdanlara dağıtmaya devam eden dolandırıcıların bu hamlesine dikkat etmekte fayda var. LUNA’larınızı airdrop ile ilgili merkezi borsalar üzerinden çalıştırıyorsanız, bulunduğunuz borsa güncelleme ve airdrop’u desteklemek için adımlar atarken resmi duyuru kanallarını takip edebilirsiniz. Destekleyici bir borsada işlem yapıyorsanız, borsa talimatlarını izleyerek bu süreçten yararlanabilirsiniz.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Terra’nın Sattığı Bitcoinler Hakkında Glassnode Verileri
İlginizi Çekebilir  Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC Raporlarındaki İflas İfadelerine Açıklık Getirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir