NFT Mint’leme Ücretini İade Edeceğini Belirtti: Ortalık Karıştı!
  1. Anasayfa
  2. Haberler

NFT Mint’leme Ücretini İade Edeceğini Belirtti: Ortalık Karıştı!

0

artchick.Eth‘nin paylaşımı hemen sonra Fluffy Polar Bears NFT koleksiyonun (59 ETH Hacim) kurucu ortağı olan Sibel (sibeleth) bu fikri Twitter hesabı üzerinden hayata geçirecek bir adımda bulunmuş oldu. Attığı tweet’te yeni bir proje geliştirdiğini ve projenin 5.000 adet NFT‘den oluşacağını söylemiş oldu. Projeye katılacak kullanıcıların mint‘leme (NFT oluşturma) ücretlerini geri iade edeceğini belirtti.

“Yeni proje, 5 bin tane NFT, parasız mint, yarın mint’leme. Mint’leme daha sonra 0,01 ETH’lik geri ödeme alacaksınız. İlk 5.000 yorum icra eden şahıs onay listesine alınacak.”

Tweet in ardından gelen yüksek etkileşim ondan sonra “bir şakaydı ancak gerçeğe dönüşmek mecburiyetinde bırakıldı” açıklamasında bulundu ve bir Discord sunucusu oluşturarak ilk katılan 5.000 kullanıcının dahil edileceğini söyledi. Sunucuya kısa müddette binlerce kişi katılım gösterdi ve kısa süreliğine bir karışıklık oldu.

Başlattığı bu kampanya ile 100.000 dolar masraf yapacağından ötürü insanlar tarafından reaksiyon alan Sibel, yapmış olduğu paylaşımda negatif yorumlara katılmadığını ve hiç bir 50 ETH‘nin kendisini bu kadar mutlu edemeyeceğini söyledi.

Ayrıca bahsi geçen NFT koleksiyonun Twitter hesabı şimdiden 5.000 takipçiye ulaşmış durumda.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC Raporlarındaki İflas İfadelerine Açıklık Getirdi
İlginizi Çekebilir  Birleşik Krallık Yüksek Mahkemesi NFT'leri "Özel Mülk" Olarak Kabul Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir