Binance CEO’su CZ, LUNA’yı Destekleyecek Ama Daha Fazla Şeffaflık Bekliyor!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri

Binance CEO’su CZ, LUNA’yı Destekleyecek Ama Daha Fazla Şeffaflık Bekliyor!

0

Kripto borsası Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, kısa süre önce, bir zamanlar gelişen LUNA ve UST ekosistemlerini canlandırmak için Terra blok zincirini sert çakılma fikrini sorguladı. Bunu takiben CZ, kripto topluluğu genelinde düşen projelerle başa çıkmanın uygun yolu hakkındaki bakış açısını paylaştı.

CZ, doğrulayıcıların piyasa çöküşünden önceki varlıkların anlık görüntüsüne dayalı olarak tüm sahiplere LUNA’nın yeni bir sürümünün sunulmasını içeren bir TERRA2 hard fork fikrini reddederken, “İşe yaramayacak” dedi. CZ önerdi:

“Arz azaltma, eski tarihte yakılarak, dallara ayrılmadan ve madeni parayı kurtarmaya çalışan herkesi terk ederek yapılmalıdır. LUNA veya UST’ye de sahip değilim. Ben sadece yorum yapıyorum.”
Bunun yerine, Terra topluluğunun UST’yi geri almak ve taahhütlerini canlandırmak için Bitcoin (BTC) rezervlerini kullanmasını önerdi.

Terra’nın çatallanmasıyla ilgili olası sorunları göz önünde bulunduran CZ, “Para basmak, çatallamak değer yaratmaz.” Ancak, tokenin piyasa değerini canlandırmak için ideal yöntemlerden biri olarak geri satın alma ve yakmayı önerdi. CZ, Terra topluluğuna destek gösterirken, “onlardan daha fazla şeffaflık” ihtiyacını vurguladı. Tüm fonların belirli zincir üstü işlemleri (işlem kimlikleri) hakkında ayrıntılarla çok daha fazlası!”

İlginizi Çekebilir  Luna Airdrop Başladı! Hangi Kripto Para Borsaları Destekleyecek?

“Başarısızlıklar olabilir/olacak. Ama oluyorsa o zaman şeffaflık, zamanında iletişim ve sosyal sorumluluk son derece önemlidir.”
CZ ayrıca Binance’in Terra’da aktif yatırımı olmadığını ve şirketin UST hisselerini satın almadığını açıklayarak Crypto Twitter’da Binance’in Terra’ya olan ilgisi hakkında devam eden söylentileri yalanladı:

“Binance Labs, 2018’de Terra’ya (Katman 0 blok zinciri) 3 milyon dolar yatırım yaptı. UST, ilk yatırımımızdan çok sonra geldi.”
Binance‘in yatırım kolu olan Binance Labs, CZ’ye göre son dört yılda çeşitli derecelerde başarı ve başarısızlıkla çok sayıda projeye yatırım yaptı.

Son olarak, CZ, Terra’nın “uygun ve makul bir şekilde” yeniden şekillenmesini umuyor:

“Kişisel görüşlerim veya nihayetinde seçtiğim çözüm ne olursa olsun, topluluğu elimizden gelen her şekilde desteklemek için her zaman burada olacağız.” dedi.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Shiba Inu Kullanıcısı Binance'ı Dava Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir