BEYMEN, Tecrübelerini Metaverse Dünyasına Aktarıyor! BEYMENVERSE
  1. Anasayfa
  2. Haberler

BEYMEN, Tecrübelerini Metaverse Dünyasına Aktarıyor! BEYMENVERSE

0

Türk moda devi Beymen, deneyimini Decentraland (MANA) aracılığıyla Metaverse dünyasına aktarıyor.

Beymen, moda meta-influencer Bella ile Decentraland metaverse’deki yerini aldı. İlkbahar/Yaz 2022 BeymenVerse kampanyasıyla Metaverse’in hayatına giren Beymen, moda tutkunlarını “keşfedilmemiş deneyimler ve yeni bir dünya” keşfetmeye davet ediyor.

Dolce Gabbana ve Etro gibi ünlü moda evlerinin katılımıyla Mart ayında dünyanın ilk dijital moda haftasına ev sahipliği yapan Decentraland için hazırlanan Bella, Decentraland evrenine giren ilk Türk markası Beymen’in sezonluk seçimlerini Metaverse’e taşıyacak.

Metaverse Evrenine Adım Adım..

Bella, Mayıs ayında Beymen OutDoor önünde düzenlenen interaktif “Moda Sohbeti” etkinliğinde moda anlayışını paylaştı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Ayrıca Beymen, her hafta Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ve farklı seçenekleriyle Bella’nın favori ilkbahar/yaz trendlerine göre tasarlanan Bella’s Picks kombinleri ile takipçilerinin Bella’nın seçimlerini keşfetmesine ve hikayeleri belirlemek için oylama yaparak tarzına ulaşmasına olanak tanıyor.

Bella ile onurlandırılmak isteyen modaseverler, Beymen’in Instagram hesabından paylaşılan ipuçlarını takip ederek Bella’yı Decentraland’da bulabilir ve özel olarak üretilmiş bir NFT koleksiyonuna sahip olabilirler.

 

Siz de moda meta fenomeni Bella’dan stil önerileri almak, sezonun trendlerini ve modanın yeni dünyasını keşfetmek istiyorsanız Decentraland’deki “BeymenVerse Tower -24 1″i ziyaret edebilirsiniz.

2021 yılının son çeyreğinde EMEA bölgesinin 13 markasından biri olan Beymen, Sonbahar Kış 2021/22 Stayin Alive kampanyasıyla küresel rakiplerinden ayrışarak Meta Creative Shop Jürisi tarafından seçildi. 4 farklı kategoride dünyanın en iyi yaratıcıları, ona “Deniz Feneri” unvanını verdi. Bu da Beymen’i bu unvanı taşıyan ilk Türk moda markası yapıyor.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Pegasus, Metaverse Dünyasına Giriş Yapıyor!
İlginizi Çekebilir  Cardano’da (ADA) 4 Ayın En Yüksek Alım Seviyeleri!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir