ApeCoin’de Önemli Oylama: Apecoin Bu Haberle Sert Yükseldi!
  1. Anasayfa
  2. Altcoin Heberleri
Trendlerdeki Yazı

ApeCoin’de Önemli Oylama: Apecoin Bu Haberle Sert Yükseldi!

ApeCoin topluluğu staking için oy kullanıyor

1

ApeCoin topluluğu staking için oy kullanıyor

ApeCoin topluluğu staking için oy kullanıyor.Yapılan oylamada, APE staking teklifleri AIP-21 ve AIP-22 sırasıyla %91,55 ve %91,17 lehte oy aldı. AIP-7 ise yeniden düzenlenmesi konusunda %99,5 geçer oy aldı. APE ve Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT ekosisteminde stake yapmak ve ayrıca formatını değiştirmek APE’nin popülaritesini artırmaya yardımcı olabilir. Ek olarak, ApeCoin’in kendisini Web3 ve NFT alanında tercih edilen token olarak belirlemesinin yolunu açıyor.

ApeCoin topluluğu, staking ve forum yeniden yapılandırma tekliflerini onayladı

ApeCoin DAO Perşembe günü yaptığı açıklamada, AIP-21/22 stake tekliflerinin ve AIP-7 forum yeniden düzenleme teklifinin ApeCoin topluluğu tarafından yapılan büyük bir oylamanın ardından kabul edildiğini duyurdu. Üç AIP, 15 milyondan fazla ApeCoin (APE) aldı.

  • AIP-21, APE ve BAYC NFT ekosistemi için bir staking prosedürü sunar. APE, BAYC, MAYC ve BAKC NFT’lerin mevcut ve potansiyel kullanıcılarını ilk 12 aylık dönemde APE almaya teşvik eder. Ek olarak, paylaştırılmış NFT’lerin pazarlanabilir kalmasını ve BAYC ekosisteminin genişlemesinin varlık kilitlenmesinden zarar görmemesini sağlar.
  • AIP-22, stake havuzları için toplam APE tahsisi ile üç yıllık bir stake süresi önerir. Üç yıl boyunca tüm APE arzının %17,5’inin stake edilmesini öneriyor.
  • AIP-7, ApeCoin forumunun yapısında bir reform önermektedir. Amaç, teklif sürecini, yönetimi, eğitim fırsatlarını ve topluluğu geliştirmektir. Ek olarak, AIP ile ilgili konular, DAO ile ilgili çalışmalara odaklanan iş akışları ve topluluk gelişimi hakkında tartışmalar sunar.

APE fiyatı yükseliş trendini sürdürüyor

APE 4 Mayıs’ta %20 yükseldikten sonra 15 dolara geri döndü. Yine de, kabaca 26 dolar olan ATH seviyesinin altında.Otherside metaverse’in çıkışından sonra fiyat düşüşüne rağmen, APE, NFT ve metaverse haberleri arasında popülaritesi arttıkça değer kazanmaya devam ediyor. Staking ve forum yapısı, tüm kullanıcıları teşvik ettiğinden, analistlere göre APE fiyatına olum yansıyabilir.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ TWİTTER VE TELEGRAM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir  Mark Zuckerberg Instagram NFT Desteği Hakkında Konuştu!
İlginizi Çekebilir  DAO Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir